Salı, 04 Ağustos 2020
.
.
Tayyar Tercan

Ya ol ya Öl !

Aileyi kurtarmak ve nesilleri korumak mı istiyorsunuz?

Koruyormuş gibi yapmayın.


Elinizde güç, arkanızda millet var.
İstanbul Sözleşmesi ve benzer sözleşmeleri kaldırın yürürlükten ve doğru düzgün yasalar çıkartın. İnancımıza, kültürümüze töremize geleneklerimize uygun yasalar çıkartın. Batının dayattığı şekilde yasalar değil….
Mesela Rusya gibi bir devler, önce AYM kararı ve ardından çıkarılan yasa ile eşcinsel lobinin bütün faaliyetlerini yasakladı, sitelerini, derneklerini gelir kaynaklarını kapattı ve reklamını yasakladı.


Size mani olan şey ne?

Ayasofya’yı açamamanın vebali zaten üzerimizde yüktü yıllardır.
Kim ne karışır açıp açmamamıza? Fethin sembolü, kılıç hakkı olan bir caminin kapatılması zaten cinayetti. Batı’nın veya içimizdeki Batıcıların ne dediğinin ne önemi var? 
Hakkın ve Müslüman ahalinin isteklerine kulak verin siz.
“Libya’da ne işimiz var?” diyenler zaten yılarca bu ülkeyi emperyalizmin paryası haline getirenlerdi. Bu zihniyeti dinlemeyi bir kenara bırakın, ve bu zihniyeti bir an önce bağlı oldukları, emir aldıkları ülkelere göndermenin yolunu bulun.
Darbeciden ve sinsi şekilde darbecileri destekleyip kollayanlardan, vatan düşmanlarıyla birlik olanlardan, Batının ajanlığını yapanlardan, bu milletin önünde engel olanlardan ve hem neslimizi hem ruhumuzu iğdiş etmeye çalışan ahlaksız insan müsveddelerinden hesap sorun artık. 

Yani bu saatten sonra “karşı taraf” ne der, “onların da ne dediğini bir dinleyelim” “aman her kesim memnun olsun” gibi bir düşünceyle hareket etmek, sadece “karşı” tarafa fayda sağlar.
Kılıçlar çekilmiş, saflar neredeyse netleşmiş ve herkes kimi dost kimi düşman gördüğünü ortaya koymuş zaten. Ne yaparsanız yapın, ülkenin milletin ve insanlığın faydasına canhıraş şekilde çalışsanız dahi, size düşmanlıktan vazgeçmeyecekler.
Sizi durdurmak için her şeyi yapıyor, yapacak ve fırsatını bulduklarında “sık sık sosyal medyada dile getirdikleri gibi “sizden, ailenizden, sevdiklerinizden, sizi destekleyenlerden en acımasız şekilde hesap soracaklar!
Daha da önemlisi bu vatanı yine İslam ve insan düşmanı emperyalist Batının kuklası haline getirecekler.
Ortası yok bunun.

Oluyormuş gibi yapmadan, ya olmak zorundayız ya ölmek…
İslam vatan ve millet düşmanlarının tekrar gücü ele geçirmesine sebep olur bunlara fırsat verirseniz bunun vebali de sizin üzerinizde olacaktır…
Milletin ümidini heba etmeden, bunca yıl karanlığı delmek için doğacak güneşi çile çekerek bekleyen onca insanın emeklerini zayi etmeden;
Yürüyün, inancımıza uygun yürüdüğünüz müddetçe sizi durdurabilecek hiçbir güç yok.
Yürüyün, ardınızda can pahası yürüyecek millet var...
Ya olacağız, ya öleceğiz !

Yazar İçeriğini Paylaşın :

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE