Pazartesi, 10 Ağustos 2020
.
.
Tayyar Tercan

Öfkenizi Diri Tutun !

Bu bir savaş !...

Sevenin sevdiğini korumak ve yüceltmek için verdiği savaş.

Biliyorum ki; Öfkesi olmayanın sevgisi de olmaz.

Öfkesi olmayanın merhameti de olmaz.

Ve savaşta, ya iyiden yana olursunuz ya kötüden.

Ya zalimden yana olursunuz ya mazlumdan.

İyiden yanaysanız kötüye, mazlumdan yanaysanız zalime öfke duymak zorundasınız!

Biz İslam, vatan millet ve ümmetin yanında saf tutma çabasındayız.

Biliyorum ki öldürülen yiğitlerin, namusuna el uzatılan kadınların, bombalarla parçalanan bebeklerin, geride kalan yetimlerin, işgal edilen toprakların, tarumar edilen şehirlerin, iğdiş edilen zihinlerin, zift kuyusuna döndürülen anlayışların, vatanı bile satacak hale gelmiş tamahkar ruhların müsebbibi olan kafir, zalim ve hainlerin anladığı tek şey, güçtür!

Biliyorum ki kafir, zalim ve hainler ancak güce boyun eğer. Biliyorum ki kafir, zalim ve hainler ancak hesap vermekten korkar. Ancak kılıcın parlaklığı gözünü kamaştırmaya başladığında zulmünü durdurur.

15 Temmuz işgal girişimi hain zihniyetin bu millete vurduğu ilk darbe değildi. İslam ve millet düşmanı Batı kuklası bir zihniyetin, her on yılda yaptığı gibi silahla millete boyun eğdirme hamlelerinden biriydi... 28 Şubat darbesi gibi, Rahmetli Menderes'i idam ettikleri 60 darbesi gibi. Millet 15 Temmuz'da hamdolsun bu alçaklara gereken dersi verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu ve milletin vatanına sahip çıkışıyla rezil oldu hainler. Fakat bu zihniyet hala gücü ele geçirmeye peşinde.

15 Temmuz ruhunu diri tutmak için "Öfkenizi diri tutun, sevginizi de !"

Bu topraklarda bir daha hainin zalimin çiyanın hüküm sürmesini istemiyorsak, 15 Temmuz ile ortaya çıkan Anadolu ruhunu korumak ve olması gerektiği gibi hakim kılmak zorundayız. Bütün engellemelere rağmen !...
Geçen süre zarfında ortalığı toza bulayarak fırsat kollayan, ruhunu şeytana satmış hainlerin, menfaat peşindeki samimiyetsizlerin ve Şehitlerin kanını heder etmeye kalkan müptezellerin bu diriliş ruhunu yok etmesine izin vermemeliyiz.

Bunun için de pörsümek, gevşemek bigane kalmak yok. Politik manevracılar, gamsız menfaatçiler, ruhunu pazara sürmüş bezirganlar ne halt ediyorsa etsin.
Biz Müslümanız.

Biz Anadoluyuz. Bizim ne başka gidecek yerimiz ne de satacak vatanımız var. Herkes kendi yaptığıyla gidecek Yüce Kapı'ya... Ve biz adam olursak düzelecek her şey. 'Ben varsam davam var' şuuruyla, öfkenizi de diri tutun, sevginizi de !
Şehitlerimizin hepsine rahmet ve minnet!

Yazar İçeriğini Paylaşın :

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE