Perşembe, 09 Temmuz 2020
.
.
Gündem

LGBTİ sapkınlığı şimdi de çocuk kanalları üzerinden geleceğimizi hedef alıyor!

Bir eşcinsel sapkınlık projesi olan LGBTİ, gelecek nesiller için büyük tehlike oluşturuyor. Dünya çapında birçok siyasetçi, medya, küresel şirket ve STK üzerinde etkisi bulunan sapkınlık lobisi, şimdi de çocuk kanalları üzerinden geleceğimizi hedef alıyor. Cartoon Network, Disney Plus, Pixar gibi dünya çapında yayın yapan kuruluşlar, ürettiği içeriklerle çocukların zihnine girerek eşcinsel sapkınlığı yaymaya çalışıyor.

Tarih
LGBTİ sapkınlığı şimdi de çocuk kanalları üzerinden geleceğimizi hedef alıyor!

Eşcinsel sapkınlık projesi olan LGBTİ, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılıyor. Aile ve toplum yapısını hedef alan bu oluşum, gelecek nesilleri de sapkınlığa yönlendiriyor.

Yaradılıştan gelen cinsiyetlerini reddederek, sapkın ilişkilerini toplumun tamamına yaymak isteyen ve manidar bir şekilde "Onur Yürüyüşü" adıyla topluma dayatmaya çalışan bu sapkın zihniyet, çocuklarımızı bile bu doğrultuda araç olarak kullanıyor. Küçücük çocuklar bir 'cinsel obje' gibi lanse edilerek sokaklarda yürütülüyor ve böylelikle çocuklar üzerinden gelecek nesil hedef alınıyor.

ŞİMDİ DE ÇOCUK KANALLARI ÜZERİNDEN HAREKETE GEÇTİLER

Toplum yapısını hedef alan ve küresel sermayeler tarafından finanse edilen sapkınlık projesi LGBTİ, medyayı da aktif olarak kullanıyor. Çizgi filmler ve oyunlar ile çocuklara; şarkıcı klipleri, sinema filmleri ve dizilerle de direkt topluma dayatılan bu ahlaksızlık gelecek nesiller için çok büyük tehlike arz ediyor. Son olarak dünya çapında yayın yapan ve çocuklar için içerik üreten Cartoon Network, Disney Plus, Pixar gibi bazı küresel kuruluşlar, LGBTİ sapkınlığını küçük yaştaki çocuklara çizgi filmler ve benzeri yayınlarla adeta tatlı bir zehir gibi enjekte etmeye çalıştı.

Gerek konvansiyonel medyadan, gerek sosyal medyadan yapılan çeşitli yayınlar ve paylaşımlarla henüz küçük yaştaki çocuklar bile sapkınlık lobisinin hedefi oldu. Cartoon Network, Disney Plus, Pixar gibi küresel çapta yayın yapan kuruluşlar, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarda yayına sürdükleri eşsincel projeleri pazarladı, sözde "onur" yürüyüşlerine destek veren kuruluşlar, sapkınlığı "Her birimizi benzersiz, ilginç, muhteşem ve gerçekten kendimiz yapan şeyler" olarak normalleştirmeye çalıştı.

 

Takvim

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE